تبلیغات
علوم غریبه-دعا و اذکار-موجودات ماورایی-علم اعداد. - چرا نباید جن احضار کنیم؟

هر که را روی نکو خوی نکوست زنده و مرده من از آن اوست


Admin Logo
themebox Logo

جاوا اسكریپتنویسنده :shahin
تاریخ:سه شنبه 22 مرداد 1392-12:34 ب.ظ

چرا نباید جن احضار کنیم؟

خدمت این دوستان عزیز عرض کنم این طرز فکر که جن غول چراغ جادوست که شما هر آرزویی کردید برآورده کنه کاملا اشتباهه .... اکثر کسانی که من دیدم با اجنه در ارتباط بودن وضع مالی معمولی و حتی فقیرانه ای دارند پس فکر بدست آوردن مادیات از طریق ارتباط با جن رو فراموش کنید ( سخن تمامی اساتید من) . متاسفانه یکی از بدترین اعمال که ضررهای جبران ناپذیری به انسانها وارد می آورد تسخیر جن است و هیچ یک از مجربین این امور چنین کاری را مورد پسند نمیشمارند . فشارهای ابتدایی که برای دیدن عالم جن، انسان متحمل میشوند یعنی همان مراقبت ها ، اذکار ، اوراد و اعمال و وحشت و اضطراب اولین ملاقاتها که به علت استرس و حرکت شدید خود در بدن منجر به سکته مغزی و قلبی شده و یا فشار سنگین به سیستم کنترل مغزی باعث معلولیتهای نخاعی میشود . بسیار اتفاق میافتد افراد حالت روانی پیدا میکنند و بد نیست دوستان سری به تیمارستانها و مراکز روانی بزنند ؛ خیلی از مرض هایی که علم پزشکی چاره ای برای علاج آن ندارد و حتی اسمی به بیماری آنها نتوانسته بگذارد به دلیل همین ارتباط با اجنه بوده است . تحلیل قوای فکری ، روحی و جسمی در استمرار ملاقات با اجنه بوجود میاید که نشانه های آنرا شما در بسیاری از احضار کنندگان مشاهده میکنید : رنگ پریده ، حالت عصبی ، تفکرات پست ، بدن های لاغر و نحیف و ... غیر از کسانی که این امور نسل به نسل به آنها رسیده یا ریاضت های بسیار سنگین کشیده اند که البته آنها نیز راحت نیستند و دچار اختلالاتی میشوند .

 وروده به دنیای جن کاره آسونی نیست البته در مواردی که خود اجنه تو این کار پیش قدم میشند که یا به دستور و صلاحدید خداوند و یا به صورت اتفاقی که بیشترش به خاطر نا آگاهی شخص بوده انجام میگیرد . در اینجا مثالی براتون میزنم از اشخاصی که با تدبیر و خواست خداوند منان سرنوشتشون با این عالمه پر اسرار آمیخته شده .... خانواده ای رو میشناسم که از وقتی پسرشون زبون باز کرد همیشه از همبازی و شخصی که همیشه همراهش هست حرف میزد که کسی نمیدیدش . یه روز مادر خونه پسر بچه رو حاضر میکرد که به مهمونی ببره پسر بچه به مادرش میگه : مامان ........ رو نمیبریم ( جای خالی اسم اون جن بوده ) که مادره با تعجب مبگه ...... کیه ؟ و پسر هرچی میگه اونها باور نمیکنند تا اینکه پسر بزرگ و بزرگتر میشه و ثابت میکنه که از بچگی چشم برزخیش باز بوده و موجودات عالم غیب رو میدیده . خدا رو شکر اجنه همخونه اونها شیعه بودند وگرنه معلوم نبود که سرنوشت اون پسر چی میشد . و اما دسته دوم که به صورت اتفاقی و نا آگاهانه وارد دنیای اجنه میشند که در قسمت داستانهای واقعی در باب جن که براتون تو سایت گذاشتم چندین داستان ذکر شده ... بنده حقیر با شخصی ارتباط دارم که با آزار رسوندن به یه گربه ( ارتباط جن با گربه رو بعدا مفصل توضیح میدم ) باعث شد زندگیش رو به تباهی بره و اون جن در ابتدا دوستم رو به همه جا رسوند اما در آخر انتقام سختی ازش گرفت ( هیچکس با جن خوشبخت نمیشه ) .

اما روی صحبتم با کسانی که هنوز یه ماه نیس با این عالم عجیب و خطرناک آشنا شدند میخوان جن احضار کنند . یکی از اساتید من مثال قشنگی زد ایشون فرمودند : فرض کن بدون دعوت وارد مهمونی خصوصی میشی که همه مهمانها همدیگرو میشناسند و فقط تو اونجا غریبه هستی .... مهمونا چه طور بهت خیره میشند؟ آیا صاحبخونه ناراحت نمیشه ؟ آیا باهات برخورد نمی کنند ؟ ورود به دنیای اونها هم شبیه اینه تازه این بهترین حالته ورود به دنیای اونهاست . بنده حقیر که سالیست در این زمینه فعالیت دارم و هنوز به درجه استادی نرسیدم با اینکه چندین روش احضار مجرب رو از اساتید یاد گرفتم اما هنوزنه  اجازه دارم و نه به اون درجه رسیدم که احضار انجام بدم . بر عکس تمامی سایت ها که روشهای احضار رو آموزش میدند ( که البته کامل نیس ) من اصلا قصد اینکارو ندارم چون در مواردی دیدم که یا انجام نشده یا اشتباه انجام شده و شخص احضار کننده دچار مشکلات زیادی شده . تا به حال سایتها و کتب خطی فراوانی روشهای زیادی رو آموزش دادن که هیچ کدوم کامل نیس یعنی برای اینکه یه احضار درست انجام بگیره چند شرط اصلی و شرط فرعی داره که چند نمونه رو عرض میکنم :

1 – روش صحیح و مجرب که توسط اساتید انجام گرفته باشه

2 – ساعات و زمان مناسب

3 – دلیل محکم برای احضار

4 – بخور مخصوص ساعت و زمان مناسب

5 – اذن استاد ( که معمولا استاد بعد از چند ماه آموزش واسطه این ارتباط میشه )

6 – و مهمتر از همه اینکه چه کسی رو احضار کنید ..... و.... و..و

تسخیر جن به این معناست که کسی جن را اسیر کند تا مقصد خود را بوسیله او برآورده سازد و این مانند آن است که غل و زنجیر به گردن کسی بیاندازد و از او بهره برداری نمایند . روشهای متعددی برای احضار و تسخیر جن ذکر شده است : خواندن ادعیه و اوراد مخصوص و تحمل ریاضت های عجیب و غریب از جمله نکات مهم برای تسخیر جن است ولی همه آنها مقدمه و به منظور تسلط بر نفس است . اجنه ای که مورد تسخیر انسانی قرار میگیرند در جامعه جنیان مورد تحقیر واقع میشوند . جن در ابتدا از اینکه به خدمت انسان که اشرف مخلوقات بوده و دارای رتبه وجودی خاص در بین همه مخلوقات است در آمده افتخار میکند اما به مرور زمان ازینکه در بند کشیده شده خسته و معذب میشود و به همین دلیل هر عملی برای رهایی از این ارتباط انجام میدهد . تسخیر جن اغلب اوقات یک عمل دو طرفه است و ضمن اینکه تسخیر کننده بهره میبرد جن نیز سود میبرد به این معنا شخصی که تسخیر کننده است هدفی را دنبال میکند و برای رسیدن به آن از قدرت ، سرعت و نامرئی بودن جن استفاده مینماید اما مسئله به اینجا ختم نمیشود حال در قبال این اعمال و گرفتار بودن در دست انسان جن نیز خواسته هایی دارد که باید توسط تسخیر کننده انجام شود و در غیر اینصورت مورد اذیت و آزار قرار خواهد گرفت دقیقا عین یک معامله دوطرفه . تفاوت تسخیر جن با یک حیوان وحشی همین است که چون جن نیز دارای شعور و اراده است در قبال خدمت رسانی چیزی میطلبد. البته ارتباط با انسان خود باعث قدرت جن و نیرو گرفتن از انرژی ها و عقل انسان است و حتی اگر علنا چیزی را نخواهد که حتما میخواهد بهره خود را برده است و تسخیر کننده بدون اینکه بداند هر روز در حال از دست دادن نیروهای درونی و جسمی خود میباشد.

در آخر به دوستانی که به این علم علاقه دارند پیشنهاد میکنم که هیچ وقت و هیچ وقت دعا و یا طلسمی رو بدون استاد انجام ندهند ... اسامی اجنه و موکلین رو صدا نزنند و یا مورد تمسخر قرار ندهند .... و تا اطلاعاتشون در این علم بالا نرفته از کارهای عملی خودداری کنند . اگر سوالی یا مشکلی هم داشتند در حد این تجربه کمه خودم کمک و یا به اساتید مجرب معرفیشون کنم . اگر سایتی در زمینه علوم غریبه و ماورا دارید خوشحال میشم تبادل لینک داشته باشیم .

تاریخ یکشنبه سی ام تیر 1392ساعت 9:28 نویسنده هادی | 3نظرات شما
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


بهار
سه شنبه 16 مهر 1392 01:23 ب.ظ
نمی دونم چی بگم تحت تائثر قرار نگرفتم چون من دخترم و دوست دارم و از اینكه باهاشم احساس خوبی دارم هم اون من و دوست داره و هم من اون
دوشنبه 28 مرداد 1392 08:50 ب.ظ
سلام با خوندن مطالب شما منصرف شدم اصلا میترم .من به این علوم علاقه دارم یعنی فقط دوست دارم بدونم اما نمیخوام یاد بگیرم زندگی به دهنم زهر میشه فقط یه مشکل کوچیک بی خود دارم که منو به فکر طرف شدن با این موجودات کرده وگرنه من واقعا خوشبختم شما میتونید کسیو معرفی کنید کمکم کنه؟
پارمیدا
سه شنبه 22 مرداد 1392 01:04 ب.ظ
سلام خوبی؟
دوست دارم بیایی با هم تبادل لینک کنیم تا هم بازدید کننده وبت بره بالا هم من بازم بتونم بهت سر بزنم میدونی چرا ؟چون اگه وبت را ثبت کنی من آدرس وبلاگت را دارم در ضمن من هر روز به دوستام سر میزنم منتظرت هستم

من دوستای زیادی دارم با تبادل لینک وبلاگت رو بهشون معرفی می کنم.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.